Bine ai venit pe Forumul nostru Lord's Of waR
Bine ai venit pe Forumul nostru Lord's Of waR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaGhid de incepatori Heroes of Newerth EmptyGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Salutare all
Ghid de incepatori Heroes of Newerth EmptyJoi Oct 06, 2011 11:12 am Scris de Ludu

» Formular cerere membru LOR
Ghid de incepatori Heroes of Newerth EmptyDum Iul 24, 2011 1:20 pm Scris de PerfectAssasin

» GPlay Game-ing
Ghid de incepatori Heroes of Newerth EmptySam Iul 02, 2011 9:42 am Scris de AgA86

» Dota CUP Lipova 1vs1 Concurenti
Ghid de incepatori Heroes of Newerth EmptyMar Feb 08, 2011 10:04 pm Scris de PcCleaner

» Dota CUP Lipova 1vs1
Ghid de incepatori Heroes of Newerth EmptyDum Ian 30, 2011 1:32 pm Scris de AgA86


Distribuiţi | 
 

 Ghid de incepatori Heroes of Newerth

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
AgA86
AgA86
[LOR]Lord
[LOR]Lord

Mesaje : 134
Data de inscriere : 21/03/2010
Varsta : 38
Localizare : Arad

Ghid de incepatori Heroes of Newerth _
MesajSubiect: Ghid de incepatori Heroes of Newerth   Ghid de incepatori Heroes of Newerth EmptyVin Iul 02, 2010 8:59 am

1. Introducere
Heroes of Newerth este o strategie în timp real, dar spre deosebire de alte jocuri de acest gen, numărul unităţilor pe care le poţi controla este foarte mic (de obicei un singur erou). O altă caracteristică importantă este că se pune accent pe lucrul în echipă, majoritatea bătăliilor fiind purtate între 2 echipe a câte 5 jucători fiecare.
Subiectul reprezintă lupta dintre forţele binelui (Legion) şi cele ale răului (Hellbourne), acţiunea având loc pe un câmp de bătălie unde fiecare facţiune deţine jumătate din hartă.
Clădirile, turnurile şi armatele sunt autonome, jucătorii având la dispoziţie pentru această confruntare unul dintre cei 60 de eroi.



Sus In jos
https://lordsofwar.forumgratuit.ro
 

Ghid de incepatori Heroes of Newerth

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Off Topic-